• Euskaltel Aretoa Asteazkena11-03-2020
  • Zubia Santillana Aretoa Asteazkena11-03-2020
  • Taillerak ikasgelan Asteazkena11-03-2020
  • Euskaltel Aretoa Osteguna12-03-2020
  • Zubia Santillana Aretoa Osteguna12-03-2020
  • Taillerak ikasgelan Osteguna12-03-2020
9:00

Irekiera ekitaldia

9:30

EUSKALTEL: Plataforma de experiencias audiovisuales en el ámbito formativo

10:15

MICROSOFT: Claves de la apuesta de Microsoft en la educación: competencias y habilidades, seguridad y comunidad docente

11:30

CENTROS DIGITALES: Berrikuntza jada errealitatea da Eskola Publikoan. Gelak berrasmatzen.


centros-digitales
Centros Digitales
12:15

HITZALDI INSTITUZIONALA: Hizkuntza teknologia planaren oinarriak


eusko-jaurlaritza-politika-saila-logoa
Miren Dobaran
Hizkuntz Politikarako sailburuordea
13:00

IBAIZABAL ARGITALETXEA: Next STEAM Ibaizabal


Ibaizabal
Ibaizabal Argitaletxea
Next STEAM Ibaizabal
14:00

BAZKARIA

15:15

Saio berezia: ETORKIZUNEKO E-GELA aurkezpena


centros-digitales-erima
Centros Digitales & Erima
9:30

APLIKAZIO DIDAKTIKO DIGITALA: Informatika zientzia gisa unibertsitatetik lehen hezkuntzaraino JOLASMATIKA PROIEKTUA

10:15

SM-IKASMINA ARGITALETXEA: Eduki digitalak. Ekosistema inklusiboa, irakaskuntza prozesua ikaslearen neurrira egiteko

11:30

ADITUAREN HITZALDIA: Inteligencia artificial y ciencia de datos: la revolución en marcha


upna-logo
Humberto Bustince
Nafarroako unibertsitate publikoko (NUP) irakasle katedraduna
12:15

IKASKUNTZARAKO BALIABIDE DIGITALA: PYCTOESCRITURA cambiamos la forma de enseñar la Lengua en Primaria.


Pycto logo
Roser Ballesteros
13:00

IKASTETXEKO ESPERIENTZIA: OROKIETA ESKOLAKO PROIEKTUA sormen gelab. Ikaskuntza aktiborako maker espazio berria.

...


Orokietako-logoa
Orokieta Herri Eskola
09:30

IKASELKAR

10:00

SAMSUNG

10:30

IKASELKAR

11:30

MICROSOFT

12:00

SM-IKASMINA

12:30

CENTROS DIGITALES / ERIMA


centros-digitales-erima
Centros Digitales & Erima
13:00

MICROSOFT

13:30

PYCTOESCRITURA

14:00

SM-IKASMINA

9:00

ADITUAREN HITZALDIA: Nuestros hij@s en el 2030. Habilidades 21 century (Zubia-Santillana argitaletxeak babesturiko hitzaldia)

9:45

EPSON: Ikaskuntza digitalerako baliabide teknologikoak: Las aplicaciones didácticas de la realidad aumentada.

10:30

ADITUAREN HITZALDIA: “Cyberbullying: Impacto en la salud, detección y estrategias psicoeducativas de prevención”


EHU-logoa
Maite Garaigordobil
EHUko irakaslea eta ikerlaria
11:15

GOSARIA

11:45

XENON: ¿Cómo te ayudamos en la transformación digital completa para tu centro?

12:30

INKLUSIO DIGITALA EZTABAIDA FOROA


foroa-logo
Inklusio digitala eztabaida foroa
14:00

VI TOPAKETA DIGITALEN AMAIERA EKITALDIA

9:00

PROMETHEAN: La interacción como base de la enseñanza

09:45

AONIA: El reto de la personalización del aprendizaje en ecosistemas educativos

10:30

DIGITALIZAZIO PROIEKTUA: “Ninika proiektua: nola lan egin proiektu – metodologiaren bidez DBHn; adibide praktikoa”


karmengo-ama-IPI-logoa
Ane Etxegarai
Karmengo Ama IPI
11:15

GOSARIA

11:45

ZUBIA-SANTILLANAren esperientzia digitala

12:30

EUSKARAREN APLIKAZIO DIGITALAK: Wikipedia eta Hezkuntza: gure artekoa zaila da, baina lagunak izan gaitezke


euskal-wikilarien-logoa
Galder González
Euskal Wikilarien Kultura Elkartea
13:15

NEWTON: Plataforma paneuropea para el aprendizaje STEM basado en tecnologías innovadoras


EHU-logoa
Eva Ibarrola
EHUren Bilboko Ingeniaritza Eskolako irakaslea
09:15

MICROSOFT

09:45

CENTROS DIGITALES / ERIMA


centros-digitales-erima
Centros Digitales & Erima
10:15

SAMSUNG

10:45

MICROSOFT

11:45

IBAIZABAL


Ibaizabal
Ibaizabal Argitaletxea
Next STEAM Ibaizabal
12:15

MICROSOFT

12:45

XENON

13:15

ZUBIA-SANTILLANA

13:45

PYCTOESCRITURA

14:15

XENON